Кредит на невідкладні потреби в Альфа Банку

Часто буває так, що серйозна потреба в грошах виникає саме тоді, коли до найближчих фінансових надходжень ще далеко. На виручку в подібній ситуації приходять кредити на невідкладні потреби, що з’явилися в лінійці банків задовго до виникнення будь-якого іншого виду кредитування. Кредит на невідкладні потреби представляє собою універсальний споживчий займ, в рамках якого позичальник витрачає кредит на свій розсуд. Зазвичай кредит на невідкладні потреби береться з метою вчинення певної покупки, оплати витрат з організації відпочинку, покупки автомобіля, оплати освіти, лікування і т.д. У даній статті ми розглядаємо умови надання кредитів на невідкладні потреби від «Альфа банку».

«Альфа банк» пропонує три пакети кредитів на невідкладні потреби. Термін кредитування в разі повного підтвердження доходів може скласти до семи років, якщо кредит на невідкладні потреби видається без довідки про доходи отримати його можна на строк до п’яти років. Метою отримання позики в даному випадку є споживчі невідкладні потреби. Кредит на невідкладні потреби видається в «Євразійському банку» в національній валюті. Дострокове погашення позики можливо без штрафних санкцій. Основний борг і винагорода за кредитами на невідкладні потреби погашаються в залежності від вибору позичальника аннуїтетнимі або диференційованими платежами. Страхування в рамках кредитування на невідкладні потреби обов’язково для забезпечення по кредиту та самого позичальника. При цьому страхова премія за перший рік кредитування може бути включена в суму кредиту.
Перший пакет «Альфа банку» передбачає видачу кредиту на невідкладні потреби з підтвердженням цільового використання позики. В даному випадку забезпеченням по кредиту на невідкладні потреби виступає житлова або комерційна нерухомість. Сума позики може скласти до 60% від її ринкової вартості. Підтвердження цільового використання кредиту не невідкладні потреби потрібно в 100% -ом обсязі. Річна ефективна ставка в разі підтвердження доходів становить від 19,1%, без підтвердження доходів – від 24,1%.

Другий пакет «Альфа банку» – кредит на невідкладні потреби з непрямим підтвердженням цільового використання позики. Сума кредиту на невідкладні потреби в рамках даного пакета може скласти до 50% від ринкової вартості житлової нерухомості, яка виступає заставою у разі підтвердження доходів позичальника і до 40% у разі відсутності довідки про доходи. Річна ефективна ставка по кредиту на невідкладні потреби з непрямим підтвердженням цільового використання починається від 20,3%.
Третій пакет кредитування на невідкладні потреби передбачає фінансування під заставу грошей, що знаходяться на депозиті або особовому рахунку в «Альфа банку». Розмір кредиту на невідкладні потреби при кредитуванні за даними умовами може доходити до 90% від які у банку коштів. Якщо кредит на невідкладні потреби отриманий під заставу депозиту ставка по кредиту складе суму ставки по депозиту плюс 2,5-4% маржа банку. Якщо займ здійснений під заставу грошових коштів, що знаходяться на рахунку в «Альфа банку» ставка винагороди дорівнюватиме 2,5-4% річних. В рамках даного пакету кредитування на невідкладні потреби оформлення страховки не потрібно.

Для отримання кредиту на невідкладні потреби на етапі розгляду заявки буде потрібно РНН, СІК, посвідчення особи, будинкова книга або довідка з адресного бюро, документи, що підтверджують сімейний стан. Якщо позичальник, який претендує на отримання кредиту на невідкладні потреби, перебуває у шлюбі, у банк необхідно буде надати посвідчення особи чоловіка або дружини. Крім цього при отриманні кредиту на невідкладні потреби в «Альфа банку» необхідна довідка про відсутність фінансових обтяжень перед іншими банками та документ, що підтверджує доходи (довідка про заробітну плату, виписка з пенсійного фонду або документи по бізнесу). Інформація про умови може змінюватися, слідкуйте на офіційній стр. альфа банку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>