Кредит на невідкладні потреби онлайн в Україні

Кредит на невідкладні потреби онлайн в Україні

Банк позиціонує свій кредит на споживчі потреби як можливість швидко залучити необхідну суму на гнучких умовах. Кредит на невідкладні потреби може бути наданий на період від шести місяців до 5 років. Видається кредит на невідкладні потреби онлайн.

Розмір кредиту на споживчі потреби варіюється від наданої в заставу нерухомості. Якщо точніше, то якщо заставна нерухомість клієнта знаходиться в таких містах кредит на споживчі потреби може доходити до 70% від ринкової ціни заставного забезпечення. При цьому розмір кредиту на споживчі потреби не повинен бути вище.

Якщо нерухомість, виставляється в заставу по кредиту на споживчі потреби, знаходиться в іншій точці України, розмір позики не перевищуватиме але також може доходити до 70% від вартості заставного майна на ринку. І перший, і другий випадок апріорі передбачає повне підтвердження доходів потенційного одержувача кредиту на невідкладні потреби.

При отриманні кредиту на споживчі потреби онлайн в банку варто враховувати ще один момент. Якщо ви в змозі тільки частково підтвердити свій дохід кредит на споживчі потреби може доходити до 50% від вартості застави. Якщо ж зовсім не передбачається можливістю підтвердити свій дохід, банк може виходити з суми доходу, зазначеної при заповненні анкети. Але в даному випадку кредит на споживчі потреби може становити тільки 30% від ринкової ціни застави.

Земельні ділянки по кредиту на невідкладні потреби онлайн банк в заставу не приймає.

Річна ставка винагороди банку за кредитом на невідкладні потреби онлайн починається від 15% при підтвердженні доходу або іншими словами від 18,2% за річною ефективною ставкою (ГЕС). У всіх інших випадках ставка банку становить від 15% або від 23% по ГЕС.

Серед інших умов видачі кредиту на невідкладні потреби онлайн в банку можна назвати можливість погашення позики в будь-який час, без яких би то не було комісій, штрафів та ін. Щомісяця кредит може «закриватися» як аннуїтетнимі платежами, так і платежами рівними частками.

Кредит на невідкладні потреби обкладається комісією за організацію. При цьому нерухомість, виступаюча заставним забезпеченням, повинна в обов’язковому порядку бути застрахована. Страхування життя одержувача кредиту на невідкладні потреби здійснюється на добровільній основі, тобто за бажанням самого отримувача позики.

Серед документів необхідних для видачі кредиту на невідкладні потреби онлайн - обов’язково повинні значитися посвідчення особи, «домову книгу», завірені у нотаріуса, документи про сімейний стан позичальника, довідку про доходи за піврічний період та аналогічну по періоду виписку з накопичувального пенсійного рахунку та договір з ним . Крім того для видачі банком кредиту на невідкладні потреби буде потрібно представити документ на право власності для застави, оцінку майна і власне документи на нього.

Якщо дохід підтверджується тільки частково в залежності від ситуації, для кредиту на невідкладні потреби в банк буде потрібно представити патент, документи на що здається в оренду житло, свідоцтво реєстрації ІП, пенсійне посвідчення, податкову декларацію і т.д.

Також рекомендуемое статї по темі:

Споживчий кредит від Альфа-банку оформити онлайн

Кредит без застави від Альфа-банку

Кредит на невідкладні потреби онлайн в Україні reviewed by on Січень 3, 2019 rated 4.7 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>