Кредит на автомобіль від виробника, або що таке кептінговие банки?

Автопозики від кептінгового банку. Кредитні організації, які спеціалізуються на видачі автокредитів, що знаходяться в активній співпраці з певною компанією-виробником, називаються кептінговимі. Кептінговие банки спільно з виробниками різних транспортних засобів створюють спеціальні програми автокредитування. Такі продукти відрізняються більш гнучкими і що найважливіше – вигідними умовами. Виробники прагнуть таким чином задовольнити запити сучасного покупця, оскільки це сприяє збільшенню обсягу продажів, що випускається – автомобілів. Зокрема, зарубіжні компанії адаптуються до умов російського ринку автокредитування. Вони розробляють програми, враховуючи переваги, і, звичайно, фінансові можливості наших громадян.

У чому суть програм кептінгових банків?

Продукти кептінгових банків називаються «автокредити від виробника», або фірмовими позиками. Головна відмінність таких програм автокредитування полягає в тому, що позикові кошти можна використовувати на покупку автомобіля не тільки певної компанії-виробника, але і, як правило, конкретної моделі. Продукти, які пропонують банки і виробники транспортних засобів, найчастіше, стосуються якоїсь однієї конкретної марки. Тобто, взявши участь у подібній програмі, позичальник може придбати в кредит на дуже привабливих умовах машину тільки певної марки.

В іншому ж процедура оформлення автопозиках в чому схожа з процесом отримання стандартного автомобільного кредиту. Грошові кошти, які йдуть на покупку транспортного засобу, видає кептінговий банк. Він же потім переводить ці гроші на рахунок свого партнера – виробника, що купується в кредит машини.

У чому вигода кептінгових банків і автокредитів від виробника?

Кептінговие банки – це відносно нове явище на вітчизняному ринку кредитування. Однак такі організації вже користуються популярністю, оскільки їх пропозиції, як правило, значно вигідніше аналогічних продуктів звичайних банків. Кредитна політика кептінгових банків спрямована в першу чергу на залучення уваги споживача до певної марки транспортних засобів. Саме з цієї причини умови програм, що діють в таких кредитних організаціях, більш гнучкі та привабливі. Це виражається, насамперед, у розмірах відсотків – ставки завжди вигідно відрізняються від показників звичайних автокредитів.

Крім того, до позитивних сторін відноситься і спрощений процес оформлення кредиту та отримання грошових коштів. Кептінговие банки зазвичай розглядають заяви на отримання автопозиках і приймають рішення протягом досить короткого періоду часу. До того ж у багатьох даних кредитних організаціях як бонус позичальникам надається безкоштовна страховка. При цьому багато позичальників вважають одним з головних переваг фірмових автокредитів, що кредитор не має права змінити ставку в односторонньому порядку, тобто без згоди партнера.

Виробники в свою чергу, найчастіше, не схвалюють подібних планів банку, адже збільшення відсотків негативно позначається на обсязі продажів. Позичальники перестають довіряти таким кредиторам і звертаються в інші банки -відповідно знижується число автокредитів.

Також рекомендуемое статї по темі:

На що необхідно звернути увагу в кредитному договорі?

Кредитування готівкою: де вигідніше?

 

Кредит на автомобіль від виробника, або що таке кептінговие банки? reviewed by on Березень 20, 2015 rated 3.7 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>