Кредит готівкою: споживчий кредит під заставу майна.

Для комерційних банківських організацій надання кредитної позики під заставу майна є найменш ризикованим порівняно з видачею інших видів кредитів. У зв’язку з цим клієнтам, які планують оформити кредит готівкою під заставу високоліквідного майна (нерухомості, автомобілів або цінних паперів), банківські структури практично ніколи не відмовляють у видачі кредитної позики. Причиною оформлення клієнтом кредитної позики під заставу майна виступає прагнення оформити споживчий кредит на найбільш вигідних умовах, а також відмова банківської структури у видачі незабезпеченої позики. Банківська організація може відмовити в оформленні незабезпеченого споживчого кредиту в таких випадках:

• сума позики досить велика для кредиту без застави (зазвичай, від 25 -75000 гривень),
• доходи клієнта не дають можливості отримати позику необхідного розміру.

Тобто, крім кредиту під заставу майна спробувати можна оформити позику під поручительство фізичних чи юридичних осіб (якщо у позичальника вже не оформлений аналогічний банківський продукт). Таким чином, цільовою аудиторією програми «Споживчий кредит під заставу» виступають ті позичальники, у яких недостатній рівень доходів або ті клієнти бакна, які потребують великої грошової позикою, у яких є високоліквідне дороге майно, але немає можливості отримати позику під поручительство третіх осіб. Як правило, кредит під заставу майна надає можливість збільшити суму передбачуваної кредитної позики, а також залучити позикові кошти на більш тривалий термін.

Крім того, середня ставка за даною програмою набагато нижче, ніж по незабезпечених кредитних позиці. До недоліків такого кредиту під заставу майна, слід віднести тривалу процедуру оформлення кредитної позики, а також значний пакет необхідних документів. Так, наприклад, передача в заставу транспортного засобу, як правило, займає не менше двох робочих днів, а здійснення аналогічної операції з нерухомістю може тривати кілька тижнів. Крім того, на етапі оформлення споживчого кредиту готівкою під заставу, можна зіткнутися з додатковими витратами, як на оцінку, так і на обов’язкове страхування майна. Також позичальникові потрібно буде замовити платну виписку, яка свідчитиме відсутності обтяження на заставне майно, а також заплатити мито за його реєстрацію, безпосередньо.

Необхідно враховувати, що клієнт, безумовно, залишається власником майна, яке буде передано в забезпечення по кредиту, тим не менш, банк отримує право на перевірки періодичні, які пов’язані з наявністю і станом застави в цілому. Таким чином, отримавши позику під заставу особистої квартири, можна розраховувати на періодичні візити співробітників банківської структури, а передавши в забезпечення транспортний засіб, слід бути готовим до необхідності попереджати позикодавця про пересування на даному авто в інші регіони держави. аким чином, кредит під заставу являє собою споживчий кредит, забезпечений майном позичальника. У деяких випадках, фінансові установи надають споживчі кредити виключно під заставу якогось певного майна. Застава продати можна тільки тоді, коли позичальник не зможе своєчасно погасити кредитну заборгованість. Подібними діями, він забезпечує банківській структурі гарантію повернення виданих коштів, у тому випадку, коли немає впевненості в платоспроможності клієнта.

Також рекомендуемое статї по темі:

Мікро кредити в банках. Особливості мікро позик у фінансових структурах.

Види споживчих кредитів. Цільові та нецільові кредитні позики.

Кредит готівкою: споживчий кредит під заставу майна. reviewed by on Березень 14, 2015 rated 4.4 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>