Кредит для малого бізнесу в Україні. Як взяти кредит у банку для розвитку бізнесу?

Зазвичай, коли людина вирішує відкрити власну справу, йому не вистачає матеріальних ресурсів. Для цього банки пропонують свою допомогу, і видають кредити населенню для малого бізнесу. Деякі банки навіть розробили спеціальну програму кредитування – «для малого бізнесу з нуля». Правда, в результаті кризи, подібні програми потихеньку почали закриватися і сьогодні отримати позику в Україні під малий бізнес досить проблематично. Багато фінансових установ не видають кредити з об’єктивних причин, оскільки в державі спостерігається нестабільна фінансова ситуація.
До недавнього часу працювали численні програми підтримки підприємницької діяльності, приміром, в даний час діє програма європейського банку розвитку та реконструкції. Подібні програми, на відміну від державних, користувалися більшою популярністю у населення з простої причини – інвестори і кредитори з Європи швидше і простіше видають кредити для малого бізнесу.

Яким чином можна реально отримати кредит для малого бізнесу в Києві?

У багатьох випадках банки в якості застави хочуть бачити нерухомість або автомобіль, на крайній випадок можна в якості застави надати обладнання, що використовується на виробництві. Можна також знайти варіант видачі кредиту під заставу бізнесу. Подібних фінансових установ мало, проте вони є. При оформленні подібного кредиту, вкрай ретельно перевіряється вся документація, надана як доказ погашення боргу.
При видачі подібної позики банк приймає в заставу все те, що належить компанії, використовується з метою ведення комерційної діяльності. Це означає, що бізнес оцінюється в якості єдиного комплексу майна під заставу. В процесі видачі позики під заставу бізнесу проводиться комплексна оцінка всього наявного майна, що належить фірмі. Найчастіше оцінку виконують компетентні банківські співробітники або залучаються оціночні експерти. В цілому, кредит під заставу бізнесу бажано брати в тому випадку, коли необхідно отримати максимально можливу грошову суму у фінансовій установі.

Деякі рекомендації та поради, як взяти кредит для малого бізнесу (Україна) під заставу бізнесу.
Спочатку, перед тим, як вирушати в банк за кредитом, слід зважити всі «плюси» і «мінуси», оскільки, якщо ви не зможете виплатити борг, то втратите власний бізнес. При наданні позики на тривалий термін не складно платити за рахунками. Якщо позичальник хоче відкрити власну справу, то банки надають йому кредит з 17-відсотковою річною ставкою приблизно на 4 роки. Коли клієнт бере суму на 6 – 24 місяці, то ставка підвищується. Максимальна сума для розвитку малого бізнесу становить 100 тисяч доларів, а мінімальна – 4 тисячі доларів.
Оскільки банки зацікавлені, щоб початківець бізнесмен віддав весь кредит, вони уважно вивчають його фінансову звітність, а також пропонують пройти безкоштовні курси для підприємців. На момент оформлення кредиту у позичальника повинно бути як мінімум 30 відсотків від займаної грошової суми. Крім того клієнт повинен надати докази, що протягом останніх трьох місяців він не займався ніякої підприємницької діяльності. Не існує ніякої комісії на видачу кредиту, часто банки вимагають поручителя за позичальника, правда, відшукати подібного людини вельми проблематично, оскільки на його плечі ляже величезна відповідальність.

Також рекомендуемое статї по темі:

Кредитування малого бізнесу в Україні

Кредит для малого та середнього бізнесу в Україні берете з метою

Кредит для малого бізнесу в Україні. Як взяти кредит у банку для розвитку бізнесу? reviewed by on Березень 14, 2015 rated 3.6 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>