Кредит без застави від Альфа-банку

Кредит без застави від Альфа-банку

Кредит без застави надається Альфа-банком на задоволення будь-яких споживчих потреб клієнтів. Видається кредит без застави тільки в національній валюті, на період від трьох місяців до трьох років.
Мінімальна сума, яку можна запросити в банку по кредиту без застави становить 1000 грн .. Максимальний розмір позики може доходити до 200 000 грн., Проте не може перевищити дану суму. Кредит без застави має ставку винагороди банку від 15% або іншими словами від 18,47% річних за ефективною ставкою винагороди.

Погашається кредит без застави кожен місяць один із двох способів: аннуитетом або рівними частками. Причому Альфа-банк дозволяє здійснювати щомісячні платежі, як у своїх відділеннях, так і в іншому банку Украині. Погасити кредит без застави можна достроково, однак на сайті банку наголошується, що дана дія здійснюється відповідно до банківськими тарифами, що дає підставу припускати про наявність будь-яких штрафних санкцій. У кожному разі, інформацію про погашення кредиту без застави достроково можна довідатися в самому Альфа-банку.

Одержувач кредиту без застави повинен бути громадянином України, мати прописку в регіоні, де працює Альфа-банк, постійну роботу протягом напівроку, який підтверджується доходу і не повинен мати негативних моментів при минулому отриманні кредитів. Застосовуються в рамках кредиту без застави та вікові обмеження. Так, потенційний одержувач не повинен бути молодшим 21 року, а у випадку з людьми передпенсійного віку варто враховувати, що згідно політиці Альфа-банку на момент повного закриття кредиту без застави громадянин Украіни не повинен досягти пенсійного віку. Альфа-банк дає можливість залучити по кредиту без застави додатково гаранта або созаемщика.

Якщо ви маєте намір взяти в Альфа-банку кредит без застави підготуйте такі документи як виписку з НПФ за піврічний період, посвідчення особи, довідку про зарплату або інших доходах також за піврічний період та «домову книгу». Банк залишає за собою повне право в разі необхідності запросити по кредиту без застави інші документи.

Також рекомендуемое статї по темі:

Інтернет-заявка на кредит 

Кредит на невідкладні потреби онлайн в Україні

Кредит без застави від Альфа-банку reviewed by on Січень 3, 2019 rated 3.9 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>