Різні кредитні продукти останнім часом користуються все більшою популярністю у різних категорій населення, але, як правило, для отримання необхідні грошових коштів позичальникові необхідно особисто прийти в банк.

Останнім часом багато банки та інші фінансові організації пропонують своїм клієнтам отримати кредит без візиту в банк. Одними з перших подібні пропозиції на ринку з’явилися у фінансових організацій, які випускали різні види кредитних карт. Потенційний позичальник може оформити заявку на сайті компанії, вказавши свої паспортні дані, а також адресу доставки. Через деякий час після перевірки кур’єр доставить кредитну картку за вказаною адресою і, після перевірки паспортних даних, передасть її новому власнику. Як правило, за доставку кредитної картки на будинок з клієнта стягується додаткова плата.

Ще одним способом отримання кредиту без візиту в банк є отримання невеликої суми грошових коштів на електронний гаманець або банківську карту. Для отримання даного виду позики необхідно зареєструватися на спеціалізованому сайті в мережі інтернет, вказавши свої особисті дані, а також номер мобільного телефону, на який буде висланий СМС, який необхідно ввести для підтвердження реєстрації. Потім на вказаний вами рахунок буде переведена необхідна сума.

Відзначимо, що отримання кредиту без візиту в банк увазі надання в борг невеликої суми, яка рідко перевищує 300 тисяч рублів, крім того, подібні кредити видаються на невеликий термін.

Перед тим, як отримати кредит без візиту в банк, необхідно ретельно ознайомитися з умовами надання та погашення позики. Як правило, на сайтах компаній, які надають дані послуги, розміщується онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна вирахувати, яку суму вам доведеться повернути фінансової організації.

Також необхідно звернути увагу на способи погашення взятого позики. У ряді випадків, подібні організації надають можливість погашення кредиту за допомогою банківських переказів або різних терміналів оплати, в цьому випадку, з позичальника може стягуватися додаткова комісія до декількох відсотків від суми перерахувань.

Також рекомендуемое статї по темі:

Терміновий кредит з 18 років онлайн

Кредитні картки без довідок і поручителів 


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *