Іпотека без довідок та поручителів

Іпотека без довідок та поручителів. На яких умовах здійснюється оформлення іпотечного кредиту?

Іпотечний кредит являє собою довгостроковий позику, видатний на умовах терміновості, платності і зворотності, крім того має місце чіткий контроль за використанням коштів, взятих у кредит. Основний критерій забезпечення повернення суми – це застава житла, придбаного за рахунок взятих коштів. Якщо у позичальника немає можливості повернути кредит, то банк (тобто кредитор) має повне право звернути стягнення на майно.

Процедура отримання іпотеки складається з таких етапів:

1. Попереднє схвалення (кваліфікація) позичальника. Йому повинна бути надана вся необхідна інформація про кредитора, про умовах кредитування, про власні обов’язки і права при укладанні угоди.

2. Оцінка кредитором можливості погашення кредиту, визначення найбільшої суми іпотеки з урахуванням поточних доходів позичальника, оцінки предмета іпотеки та наявності коштів для першого внеску.

3. Підбір квартири, яка відповідає фінансовим можливостям клієнта і вимог кредитора. Підібрати житло можна або до звернення до банку, або після цього.

4. Оцінка предмета іпотеки житла, для обчислення його безпосередній ринкової вартості.

5. Укладення договору між клієнтом і продавцем житла, а також укладення іпотечного договору між кредитором і позичальником. Придбання предмета іпотеки і перехід його під заставу кредитору за договором про іпотеку або за законом.

6. Розрахунок з продавцем житла, оплата вартості по договору «купівлі-продажу», з урахуванням початкового внеску і кредитних коштів.

7. Страхування житла, життя клієнта і прав власника на придбане приміщення (по можливості). В подальшому кредитів обслуговує кредит: приймає від позичальника щомісячні платежы, веде бухгалтерський облік погашення заборгованості та процентів, виконує всі дії, необхідні для обслуговування виданої іпотеки. Коли всі зобов’язання за договором будуть виконані, іпотека вважається погашеною і припиняється.

 

Іпотека без первісного внеску. Що необхідно для отримання іпотечного кредиту?

Перед оформленням банківського кредиту, вам доведеться надати банку суму, що становить 25 – 30 відсотків від вартості житла, оскільки банки й інші кредитні організації оформляють позики від 70 до 85 відсотків вартості житла. На жаль позичальників, саме обов’язок внесення початкового внеску і його безпосередня величина є головними перешкодами на шляху до отримання іпотечного кредиту.

Згідно російському трудовому кодексу, позичальник, який претендує на отримання позики, може не мати офіційного місця роботи. Таким чином, іпотека без офіційного працевлаштування можлива лише у клієнта має бути постійне джерело доходу. У процесі оформлення заявки на кредит потрібно буде вказати найменування роботодавця, посаду позичальника, рівень його заробітної плати та місцезнаходження організації або офісу роботодавця, у тому числі номер телефону.

Для багатьох іпотечних програм необхідно підтвердження доходів, згідно з довідкою 2-НДФЛ, або ж за банківською довідкою, у разі відсутності офіційного працевлаштування. Таку довідку можна отримати в банку, після чого запевнити її у безпосереднього роботодавця. При цьому не варто переживати, що директор не погодиться підписати подібний документ, оскільки таке не трапляється в більшості ситуація, навіть якщо офіційно ви не працевлаштовані.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *