Грошові позики фізичним особам

Грошові позики фізичним особам в даний час представляються як різними українськими банками, так і іншими фінансовими організаціями. Популярність грошових позик останнім часом істотної виросла, оскільки багато людей вважають за краще не збирати кошти для купівлі різних товарів, а розплачуватися за їхнє придбання за допомогою кредитів.

Кількість компаній, що надають грошові позики фізичним особам, постійно зростає, длят того, щоб знайти найбільш вигідні пропозицію про кредит, варто скористатися спеціалізованими сайтами в мережі інтернет, одним з яких є  http://creditka.kiev.ua/. На даному сайті представлена ​​структурована інформація про різних компаніях, що надають різні види кредитів фізичним особам. Для того щоб знайти найбільш вигідна кредитна пропозиція, необхідно ввести передбачувану суму кредиту, а також термін погашення, після чого буде зроблена вибірка з найбільш вигідних пропозицій.

Оформлення грошових позик для фізичних осіб може здійснюватися як в офісі банку або кредитної організації, так і дистанційно. Багато компаній, що надають кредити фізичним особам, пропонують заповнити анкету на сайті, на підставі якої буде прийматися рішення про надання кредиту.

Також відзначимо, що отримати грошові кошти фізична особа може як готівкою, так і банківським переказом на карту або рахунок.

Перед тим, як оформити угоду з кредитною організацією про надання позики, необхідно ретельно вивчити його умови. Перш за все, необхідно визначити, яку суму вам доведеться повернути банку або фінансової організації, а також дізнатися суму періодичних платежів. У випадку, якщо ви берете кредит у банку, платіж, найімовірніше, буде щомісячним. При отриманні мікрокредиту, найімовірніше, платіж буде щотижневим.

При виборі організації, яка надаватиме вам кредит, необхідно також звернути увагу на різні способи погашення позики. Багато фінансові організації надають можливість погасити позику як готівкою в касі, так і банківським переказом або оплатою через банкомати, платіжні термінали або за допомогою електронних платіжних систем. Відзначимо, що при різних способах погашення кредиту з позичальника можуть стягуватися додаткові відсотки.

Одним з найважливіших параметрів договору про надання кредиту фізичним особам є штрафні санкції, які можуть бути накладені на позичальника при несвоєчасному погашенні кредиту. Крім того, інформація про людину, яка неодноразово затримував платежі по кредиту, може бути поміщена в чорний список, що може призвести до суттєвих проблем при отриманні кредиту в майбутньому.

Також рекомендуемое статї по темі:

Кредитні картки онлайн: моментальне рішення 

Кредит з моментальним рішенням онлайн

Грошові позики фізичним особам reviewed by on Березень 18, 2015 rated 3.5 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>