Експрес-кредитування: всі «за» і «проти»

У кожної людини, хоча б раз у житті, виникає ситуація, коли необхідно терміново знайти певну суму грошей. Саме з причини своєї доступності експрес-кредити залишаються затребуваними серед громадян України, незважаючи на високі процентні ставки.

Для банківських установ такий продукт досить вигідний і приносить великий рівень прибутку. Крім того, експрес-кредитування є свого роду страховкою банку, тобто відбувається покриття долів невиплачених недобросовісними позичальниками за рахунок високих процентних ставок. Що стосується позичальників, то втомлені від нестабільності економіки в країні люди змушені брати подібні кредити.

Напевно, багатьом зрозуміло, що при оформленні кредиту за лічені хвилини банк додатково виробляє різні накрутки і стягує спеціальні комісії. Людям через це доводиться переплачувати великі суми. Багато банків у зв’язку з постійним попитом на експрес-кредитування зробили його основним кредитним продуктом. Небагато кредитні організації надають послуги з кредитування на тривалий термін, яскравим прикладом яких може служити іпотечне кредитування.

Існує кілька точок зору на питання про те, що чекає ринок експрес-кредитування. В даний час органи з нагляду вимагають детально представляти споживачам інформацію про те, що ж включає в себе процентна ставка. Крім того, відзначається зростання неповернень за кредитними зобов’язаннями.

Оскільки основною перевагою такого кредитного продукту є спрощена схема отримання та швидке оформлення супутніх документів, а також безперешкодне отримання грошових коштів, популярність експрес-кредитів в Україні навряд чи зменшиться.

Банківськими установами виконана чимала робота для залучення уваги споживачів до нового кредитного продукту. Для цього вони максимально спростили найскладніші процедури, відразливі більшість громадян (оформлення документів, необхідність надання довідок та інше), зробили ставку на швидкому отриманні грошових коштів і не прогадали.

Перш ніж прийняти рішення про необхідність звернення в банк з метою отримання експрес-кредиту, варто зайвий раз зважити всі «за» і «проти», провести розрахунки, які дозволять оцінити те, наскільки ефективний цей варіант отримання готівки.

Експрес-кредитування: всі «за» і «проти» reviewed by on Березень 10, 2015 rated 3.4 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>