Останнім часом все більша кількість росіян воліють не займати невеликі суми грошових коштів у знайомих або родичів, а використовувати різні види кредитів. Оформити експрес-кредит за паспортом нині можна як у різних відділеннях банків, так і в інших фінансових компаніях, що надають подібну послугу.

Для оформлення даного виду позики необхідно заповнити анкету, в якій потрібно вказати ваші персональні дані, а також рівень доходу. Крім того, в даній анкеті необхідно вказати номер мобільного телефону, за яким з вами можуть зв’язатися співробітники компанії, що надає експрес-кредит.

Експрес-кредит за паспортом може бути отриманий як на невідкладні потреби, так і для придбання дорогих товарів. Перед тим, як отримати терміновий кредит за паспортом, варто вивчити пропозиції від різних компаній, які в даний час працюють на ринку, скориставшись спеціалізованими сайтами в мережі інтернет, наприклад цей. На даному сайті представлена ​​інформація про різних компаніях, що надають подібну послугу, а також є зручний пошук по необхідним вам параметрам.

Перед тим, як отримати експрес-кредит за паспортом, необхідно ретельно вивчити умови надання позики. Перш за все, необхідно звернути увагу на повну суму, яку вам доведеться повернути кредитної організації.

Також необхідно вивчити, які способи погашення позики надає вам кредитор. Найчастіше повернення грошових коштів по експрес-кредиту здійснюється готівкою в касах банку або будь-якої фінансової організації. У ряді випадків повернення кредиту можна здійснювати за допомогою банківського переказу через різні системи інтернет-банкінгу або популярні електронні платіжні системи. Відзначимо, що в разі використання подібних способів погашення кредиту, вам доведеться вносити додаткову комісію за здійснення переказу, яка може становити кілька відсотків.

Особливу увагу необхідно звернути на терміни проведення платежів по експрес-кредиту, у випадку, якщо ви будете вносити грошові кошти не вчасно, з боку банку на вас можуть бути накладені штрафні санкції, крім того, ваші дані можуть бути внесені до «чорного списку», що може призвести до серйозних проблем при отриманні наступних кредитів.

Також рекомендуемое статї по темі:

Кредити приватним особам без застави

Термінові гроші в кредит онлайн


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *