В даний час все більшу кількість людей вважає за краще користуватися різними видами кредитів, а не накопичувати необхідну суму для покупки того чи іншого товару. Також відзначимо, що нерідко люди змушені звертатися в банки та інші кредитні організації для того, щоб отримати грошові кошти на невідкладні потреби.

Експрес-кредит готівкою можна оформити в режимі онлайн на різних сайтах в мережі інтернет. Кількість пропозицій з надання експрес-кредитів останнім часом суттєво побільшало, для того, щоб вибрати найбільш вигідний варіант отримання позики, варто скористатися спеціалізованими сайтами в мережі інтернет, одним з яких є http://creditka.kiev.ua/. На даному порталі представлена ​​структурована інформація про численні компаніях, ввівши інформацію про грошовій сумі, яку ви плануєте отримати в кредит, а також термін, через який ви плануєте погасити позику, можна отримати список найбільш вигідних для вас пропозицій.

Для того, щоб оформити експрес-кредит готівкою онлайн, необхідно заповнити невелику анкету, в якій вказуються ваші персональні дані, а також рівень доходу. Крім того, в даній анкеті потрібно ввести адресу вашої електронної пошти, а також номер мобільного телефону. Як правило, розгляд заявки на отримання експрес-кредиту відбувається протягом декількох годин.

Для отримання експрес-кредиту готівкою вам доведеться приїхати в одне з відділень банку або філій фінансової організації, що надає подібні послуги. Перед тим, як отримати необхідні грошові кошти готівкою, вам буде необхідно надати паспорт, а також вивчити умови договору надання позики.

При розгляді договору потрібно звернути особливу увагу на суму грошових коштів, яку вам доведеться повернути банку чи іншої фінансової організації. Також важливим пунктом цієї угоди є способи повернення коштів, нерідко виплатити експрес-кредит, оформлений в режимі онлайн, можна як за допомогою оплати в касах даної організації, так і за допомогою банківського переказу або оплати через банкомати, термінали або електронні платіжні системи. Відзначимо, що при подібному погашенні кредиту з позичальника може стягуватися додаткова комісія.

Особливу увагу необхідно звернути на штрафні санкції, які можуть бути накладені на позичальника у випадку прострочення внесення грошових коштів.

Також рекомендуемое статї по темі:

Кредитна карта: як оформити онлайн заявку

Швидкий займ на карту онлайн


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *