Документи для споживчого кредиту

Споживчі кредити останнім часом користуються все більшою популярністю у різних категорій населення. Багато людей замість того, щоб збирати гроші для покупки тієї або іншої речі, воліють отримає кредит у банку чи іншої фінансової організації.

Порядок отримання позики включає в себе як оформлення заявки, так і надання певних документів. Як правило, основним документом для отримання споживчого кредиту є паспорт. Відзначимо, що паспорт не повинен бути прострочений, крім того, в даному документі повинна бути відзначена реєстрація громадянина за місцем проживання. Багато банків звертають увагу на місце реєстрації потенційного позичальника і надають споживчий кредит тільки в тому випадку, якщо людина проживає в даному регіоні не менше 6 місяців.

До додаткових документів, необхідний для оформлення споживчого кредиту, можна віднести закордонний паспорт, водійське посвідчення, сертифікат про взяття фізичної особи на податковий облік та багато іншого. Надання додаткових документів, що підтверджують особу позичальника, дозволить йому збільшити розмір кредиту або ж знизити процентну ставку.

Вкрай рідко в якості документа для отримання споживчого кредиту банк може зажадати довідку з місця роботи із зазначенням доходу. Як правило, подібний документ надається в тому випадку, якщо сума покупки досить велика, зазвичай, до подібних покупок відноситься придбання автомобіля або квартири.

Дізнатися, які документи необхідні для отримання споживчого кредиту, можна на спеціалізованих сайтах в мережі інтернет. Якщо вам терміново необхідний кредит, але ви маєте прострочення по інших позиках або ж не володієте необхідним пакетом документів, можна спробувати знайти спеціалізовані фінансові організації, які надають своїм клієнтам позики при наданні мінімального набору документів.

Пошук подібних компаній за допомогою пошукових систем може відняти велику кількість часу, для більш ефективного пошуку необхідної вам форми отримання кредиту варто скористатися спеціалізованими сайтами, наприклад  http://creditka.kiev.ua/, на яких розміщується інформація про різні банках і фінансових компаніях, що вимагають мінімальну кількість документів для отримання позики . Для пошуку потрібної вам організації необхідно скористатися спеціальною формою. У кожному разі, уточнити, які документи необхідні для отримання кредиту в банку можна, звернувшись за телефоном до операторів технічної підтримки.

 

Кредитні картки онлайн поштою 

Як отримати кредит з простроченням 

Документи для споживчого кредиту reviewed by on Березень 19, 2015 rated 4.7 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>