Де взяти кредит на покупку землі?

Займ на земельну ділянку. Будь земельну ділянку, особливо ближче до столиці, регулярно і стабільно дорожчає. За рік ціни можуть відчутно піднятися, тому очевидно, що не варто упускати такий інвестиційний інструмент. Однак вкладатися в землю – задоволення не з дешевих, і дозволити собі це може далеко не кожен. Але ж завжди можна взяти кредит на землю, а чи є в цій послузі підводні камені, ми й розглянемо у статті.

Як правило, позика на землю – це довгостроковий кредит, його термін зазвичай доходить до 20-25 років. В якості застави при кредитуванні може виступати як сам купується ділянку, так і будь-яка інша нерухомість позичальника. У першому випадку банк буде більше ризикувати, тому і вимоги до купують ділянки будуть вищими.

Перш за все, найголовніше значення матиме сама категорія ділянки. Деякі кредитори можуть видати позику як на землю категорії «населених пунктів», так і на землі сільськогосподарського призначення. Але в даний час ніяка добропорядна кредитна організація не буде давати гроші на придбання ділянки на території національного парку, резервної або водоохоронній зоні.

Також земля повинна мати цільове призначення: для дачного будівництва, для індивідуального житла, для садівництва чи підсобного господарства. Крім цього, ділянка повинна знаходитися в регіоні присутності банка.Серьезних вимоги до площі не висуває практично ніякої банк. Тому розміри обмежені тільки вартістю і сумою позики. Хоча деякі організації відмовляються видавати кредит на площу менше 5 соток.

Якщо ви хочете взяти кредит у банку на землю, то потрібно звернути увагу потрібно на те, щоб кордони ділянки, що купується були визначені і вказані в кадастровому плані. На сама ділянка покупець повинен оформити право власності або оренди на весь термін кредитування. До цих двох документах обов’язково знадобиться паспорт. Таким чином, для того щоб взяти кредит на покупку землі, фізичній особі доведеться надати всього 3 документа. Якщо позика видається підприємцю для здійснення будь-якої діяльності, то список сильно зміниться.

Позичальниками варто мати на увазі, що під час оформлення кредиту на землю будуть виникати додаткові витрати. Перш за все, оцінка застави в якості землі стоїть вище, ніж оцінка квартири. Якщо ділянка відрізняється складністю, то ставка може бути ще вищою. Інша стаття додаткових витрат – страхування. Туди входить не тільки страхування життя і працездатності, але найчастіше і ризику втрати свого права на земельну ділянку.

Купівля землі в кредит Але є у цього способу інвестування і деякі мінуси. Перш за все, потрібно розуміти, що спрогнозувати підвищення цін на конкретну ділянку дуже складно, адже є багато визначальних чинників. Якщо раптом поряд з ним буде побудована автострада, або, приміром, буде вирубаний ліс – то ціна на ділянку впаде. Таким чином, подібний вид кредитування – це завжди ризик. Але і шансів отримати прибуток дуже багато.

Де взяти кредит на покупку землі? reviewed by on Березень 8, 2015 rated 4.4 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>