«Наші Банки» розповідають, в яких банках можна взяти кредит студенту і для чого.  Навіщо студенту можуть знадобитися кредитні гроші часто саме в ранньому віці, маючи заряд здорового юнацького максималізму, дозрівають безліч сміливих ідей, геніальних задумів або і планів для створення власного бізнесу, втілити в життя який часом не вирішиться доросла людина.

Студенту можуть бути потрібні гроші на такі цілі:

  • Освіта (у Вузі чи коледжі)
  • Курси (наприклад, комп’ютерні або мовні)
  • Реалізація творчих ідей (запис альбому, придбання муз. інструментів, купівля фотокамери або іншої техніки)
  • Інвестиція (на розвиток власного бізнесу)
  • Інші потреби

Де взяти гроші студенту:

 

ОФОРМИТИ МОЛОДІЖНИЙ ОНЛАЙН КРЕДИТ

Studentloan [CPS] UA

 

Наприклад, Марк Цукерберг заснував Facebook в 20 років, а у 23 став наймолодшим мільярдером планети. Британський мільярдер Річард Бренсон заснував свою компанію Virgin в 19, а бізнесом почав займатися ще в 16. А Пол Маккартні перші проби у підприємництві почав ще в 12 років як комівояжер, в музику ж він потрапив лише в 15.

Немає сенсу «писати ідеї в стіл», так ніколи і не реалізувавши їх. Але для реалізації таких найчастіше необхідні деякі фінансові вкладення.

Питання «де взяти гроші студенту» мучить не тільки молодих людей, але і їх батьків. Останні ж не можуть в повній мірі надати фінансову допомогу своєму чаду. Тоді їм самим доводиться знаходити вихід з даної ситуації. Одним з них може бути підробіток.

Але і знайти роботу для студента, на якій він би почувався фінансово забезпеченим, теж досить важко. Найчастіше на високооплачувану посаду молодь не візьмуть з-за відсутності досвіду.

Хтось практикує заробіток в інтернеті, але якщо одні покладаються на ревну працю, то інші катують удачу в азартних іграх, за програші в яких нерідко доводиться розплачуватися тим же батькам.

Кредити для студентів

Альтернативним варіантом є студентський кредит. Насправді багато фінустанов не відокремлюють її як окремий продукт, а просто максимально знижують віковий бар’єр для молодих людей. Наприклад, в одних банках він 25+, в інших – 23+, а деякі надають кредит категорії 21+.

Ще простіше взяти кредит студенту можна в МФО. Але в даному випадку потрібно розуміти, що відсотки в мікрофінансових організаціях будуть вище.

ОФОРМИТИ МОЛОДІЖНИЙ ОНЛАЙН КРЕДИТ

Studentloan [CPS] UA

Кредитні карти для студентів
Варто також розуміти, що користуватися кредитними коштами можна не тільки за допомогою отримання кредиту готівкою. Студент може взяти гроші у банку, маючи просту кредитну картку. Більше того, молоді люди можуть отримати її в більш молодому віці, ніж кредит.

Варто розуміти, що оскільки банки вважають досить ризикованим видавати кредити в молодому віці, деякі з них запитують офіційне працевлаштування. Для інших же буде достатньо мати неофіційний дохід.

Нижче ми наведемо таблицю, які банки-партнери сервісу «Наші Банки» з якого віку видають кредит студентам та іншим молодим людям:

Які потрібні документи, щоб отримати кредитну картку або кредит студенту

  • Паспорт
  • ІПН
  • Довідка про доходи (не завжди обов’язкова, але буде плюсом)

Раніше портал «Наші Банки» писав, як роблять оцінку кредитоспроможності.

Читайте також, як вибрати надійний банк.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *