Де позичити гроші під відсотки?

В даний час все більша кількість людей воліють використовувати різні види позик, а не збирати на необхідні покупки або позичати гроші у друзів або знайомих. Незважаючи на велику кількість пропозицій на українськомуринку, багато людей цікавляться, де можна позичити гроші під відсотки.

Як правило, позика грошей оформляється в банку чи іншої фінансової установи, в деяких випадках позика грошей проводитися під заставу будь-яких предметів. Для того щоб вибрати компанію, де можна отримати позику під відсотки, можна самостійно вивчити різні пропозиції, представлені на ринку, або скористатися спеціалізованими сервісами, одним з яких є http://creditka.kiev.ua/

На нашому порталі розміщена структурована інформація про різних компаніях, що пропонують свої послуги з видачі грошей як готівкою, так і в безготівковому вигляді. Для того щоб розглянути різні варіанти, де можна позичити гроші під відсотки, необхідно ввести необхідну вам суму грошових коштів, а також термін, на який ви плануєте отримати кредит. В результаті ви отримаєте список компаній, які зможуть запропонувати вам найбільш вигідні умови для отримання кредиту.

У ряді випадків оформити заявку на позику грошей під відсотки можна в режимі онлайн, заповнивши спеціалізовану форму на сайті. Після розгляду вашої заявки, ви зможете підписати договір з банком або фінансовою організацією або ж отримати необхідні грошові кошти за допомогою безготівкового переказу.

Перед тим, як оформити договір на отримання грошових коштів, необхідно ретельно ознайомитися з даним документом. Перш за все, необхідно визначити, яку суму ви щомісяця будете перераховувати банку або фінансової організації для погашення кредиту. Далі потрібно дізнатися, які додаткові платежі можуть бути взяті банком, наприклад, в деяких випадках банки вимагають оформити страхування життя. Крім того, іноді, при оформленні кредиту вам доведеться надати інформацію про поручителя, який нестиме відповідальність за вашим кредитом у випадку, якщо ви не зможете вносити щомісячні платежі самостійно.

Ще одним пунктом, на який варто звернути увагу, є різні способи погашення позики. Нерідко невеликі кредитні організації мають мінімальну кількість офісів, які розташовані в незручних для позичальника районах міста, тому для погашення позики можна скористатися банківськими переказами, оплатою через банкомат або термінал, а також різними видами електронних платіжних систем.

Де позичити гроші під відсотки? reviewed by on Лютий 12, 2015 rated 4.5 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>