Де можна взяти мікропозики?

Мікрокредитування. Останнім часом у людей різко зросли їхні потреби та бажання. Однак, на жаль, далеко не у всіх зростання доходів супроводжується такою ж швидкістю. Саме через ось цієї нерівності і виникають різні кредитні відносини.

Як часто люди відмовляються в покупці тієї або іншої речі виключно через те, що у них немає на неї коштів. Однак деколи бувають такі ситуації, що гостро і терміново потрібні гроші. У такому випадку вам не завжди прийде на допомогу той же банк. Коли кошти потрібні в буквальному сенсі тут і зараз, не всі банки погодяться віддати вам кошти просто так. Адже більшість кредитно-фінансових установ бажають, щоб ви надали їм докази своєї фінансової стійкості, своєї позитивної кредитної історії.

У такому випадку краще всього використовувати невеликі фірми, які займаються наданням термінових позик а-ля «до зарплати» в мінімальні терміни.

Плюси подібного кредитування:

ви швидко отримуєте гроші;
вам не потрібно пред’являти довідки про доходи та поручителів;
вам не потрібно розповідати про свої попередні взаєминах з банками;
ви приносите паспорт – і отримуєте необхідну суму.
Мінуси мікропозик:

високі ставки відсотка: вище, ніж у банків;
іноді можуть бути незручні строки виплати грошей;
відсутність відстрочки платежу.
Але в будь-якому випадку, даний тип кредитування більш зручний і швидкий, ніж всі стандартні системи.

Кредити в мікрофінансових організаціях

Але при цьому важливо відповісти на питання: де взяти мікропозик? Зараз існує велика кількість фірм, які готові швидко надати вам кошти, але далеко не всі вони надійні і сумлінні.

У будь-якому випадку, щоб отримати максимально більший кредит під мінімальні відсотки, найрозумніше звернутися відразу в кілька компаній. Вивчаючи ваші заявки, компанії можуть запропонувати вам різні варіанти кредитування – раз, відразу прорахують підсумкову суму повернення – два. Маючи на руках дані про майбутню виплаті, ви завжди можете вибрати найбільш підходящу фірму.

Де можна взяти мікропозики? reviewed by on Березень 8, 2015 rated 3.9 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>