Чи реально взяти іпотеку на гараж?

Гаражний іпотечний кредітПріобретеніе особистого автомобіля – це, безсумнівно, приємна подія для кожної людини. Однак зберігання транспортного засобу – це головний біль багатьох росіян, особливо жителів великих міст. Нестача паркувальних місць змушує довго об’їжджати територію в пошуках вільної площадки для авто.

Забудовники новобудов у престижних районах найчастіше пропонують жителям купувати місця на парковці, але вартість подібної пропозиції може шокувати навіть цілком забезпечених городян. Особливо якщо мова йде про Київ та інших великих містах. А що робити тим, чиї райони і зовсім не припускають наявність платних паркувальних місць біля будинку? У таких випадках чудовою альтернативою може стати покупка гаража, який знову стає все більш і більш популярним видом нерухомості.

Але вартість гаража також не можна назвати вигідною або дешевою. І далеко не завжди є можливість купити його за готівку. Але ж машину потрібно десь залишати вже зараз, тому найкращим рішенням стане іпотека на гараж. Ця пропозиція поки не настільки поширене, як житловий позику, але все-таки варто розглянути цей варіант і ознайомитися з умовами.

Відмінності та особливості

Гаражна іпотека працює практично аналогічно з її традиційним варіантом. Тобто банк може надати вам гроші в кредит в обмін на заставу купленого гаража, або на той, що буде побудований за позикові кошти.

Деякі кредитори можуть зажадати залучення додаткового забезпечення або наявності співпозичальників. Незважаючи на те, що гаражна іпотека ще не достатня популярна серед населення, банки вже зараз активно розвивають цей сектор. А деякі з них готові видавати позику не тільки на окремий гараж в гаражному комплексі, а й на машиномісце від забудовників житлового будинку.

Якщо ви плануєте звести гараж з нуля, викупити землю і побудувати його, то тут вибір банків буде вже не таким великим. Зазвичай в цьому випадку кредитори схвалюють заявки тільки в тому випадку, якщо земля знаходиться у володінні акредитованого забудовника. А деякі банки вимагають від об’єкту вже певний ступінь готовності (від 30%) на момент подачі заявки.

Як отримати іпотечний кредит на гараж?

Для того, щоб отримати будь гаражний продукт, будь то окрема споруда або машиномісце, будь-який банк зажадає від вас наявності початкового внеску. Розмір його повинен становити не 10-20% як у випадку з житловою іпотекою, а 30% і вище від ціни гаража.

Процентні ставки також не можна назвати особливо вигідними, хоча в будь-якому випадку вони будуть вигідніше, ніж якщо брати нецільовий кредит без забезпечення. По термінах можна побачити найрізноманітніші варіанти – від декількох років до 20!

Кредит на гаражне помещеніе. Сумму іпотеки на гараж практично завжди обмежують в 1 млн.гривень з аннуїтетнимі платежами.

Необхідні документи: заповнена анкета, паспорт, копія трудової книжки та документ, який підтвердить ваш дохід.

Як і у випадку із звичайною іпотекою, гаражна включає в себе перевірку платоспроможності клієнта, узгодження об’єкта, його страхування і оцінку. Тільки у випадку з іпотекою на гараж всі необхідні дії позичальникові доведеться здійснювати за свій рахунок.

Чи реально взяти іпотеку на гараж? reviewed by on Березень 8, 2015 rated 4.6 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>