Чи можуть оформити кредит на покупку для пенсіонерів?

Майже в будь-якій сфері, що стосується громадянина країни, очікує наступна фраза – «недосконалість законодавства». І в питанні оформлення кредиту пенсіонером банківські установи керуються не здатністю уявити позичальником (пенсіонером) одного з важливих документів, який підтверджує матеріальну спроможність і маєток доходу – довідку про одержуваної зарплати. Недосконалість закону полягає в наступному – пенсія не може стати доказом доходу, цілком достатнього для погашення заборгованості по кредиту. Але всупереч цьому більшість пенсіонерів все ж хочуть отримувати споживчий займ, а деякі навіть розраховують на іпотеку і автокредити.

Швидкий займ для пенсіонерів

Сьогодні вже ніхто не дивується, що пропрацював все життя і за законом минає на пенсію людина, не бажає ходити з роботи. Він продовжує трудитися, отримувати зароблену плату. Іноді це пов’язано з простою необхідністю, оскільки рівень пенсії в країні низький, а звиклий жити повноцінно і не відмовлятися ні від чого, не хоче розлучатися зі звичайним життєвим чином, до того ж, коли є сили для роботи. Так пенсіонер може оформити кредит, і на не зовсім маленьку суму. Така можливість обумовлена ​​можливістю пред’явлення банку довідку про зарплату в ролі підтвердження свого доходу. Але не потрібно вважати, що ніяких перешкод більше тут не очікується – існують ще заборони.

Умови кредиту для пенсіонерів в Ощадбанку України

Середньостатистичний громадянин, йдучи за готівкою в борг або споживчим кредитом в банк, зустрічається з класичним списком умов з боку кредитора. Всі структури висувають кожного позичальника окремий перелік вимог. Але є одне угоду між усіма банками – при здійсненні останнього платежу по кредитній закладеності клієнтові повинно бути менше сімдесяти п’яти років. Якщо працюючий пенсіонер бажає отримати кредит, то при відвідуванні банку потрібно мати: довідку про доходи, пенсійне посвідчення, паспорт, а також копію трудової книжки (або оригінал).

Також пенсіонер отримає в банку кредит тільки в місті, в якому він має постійну реєстрацію. Для більше ймовірності отримання потрібної суми в кредит, пенсіонеру слід було б мати зарплатну картку, тобто просту пластикову картку – на неї банку буде набагато простіше перерахувати кошти. А також величезну роль у вирішенні банку відіграє наявність депозиту на велику суму. Якщо у пенсіонера є чоловік або дружина, його доходи теж враховуються банком при установці кредитної суми.
Найбільш важливою умовою оформлення кредиту пенсіонеру вважається отримання страховки, а також надання поручителя або застави, або ж відсутність їх. Але все ж без застави та поручителя банк запропонує невеликий термін для погашення заборгованості за кредитом, а також більшу відсоткову ставку. Все одно якщо пенсіонер працює і здатний взяти на себе всі зобов’язання по кредиту, і він може підтвердити наявність свого доходу, ніхто не заборонить йому жити справжнім повноцінним життям.
В Ощадбанку передбачений програму “Пенсійний кредит”, по якій пропонуються споживчі позики на різні цілі.

Також рекомендуемое статї по темі:

Як взяти кредит в Києві. Історія кредиту.

Кредити готівкою в Україні.

Чи можуть оформити кредит на покупку для пенсіонерів? reviewed by on Березень 14, 2015 rated 4.8 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>