Чи можна оформити онлайн кредитну карту для дітей?

Дитяча банківська карта. Ще 5 років тому мало хто замислювався про те, що діти повинні мати особисті кредитні картки. Але сучасні торговельно-ринкові відносини все більше підштовхують батьків оформляти своєму чаду окрему пластикову картку з кредитним лімітом. Розберемося, чи можливо це, які особливості матиме подібна послуга, і які банки готові відкрити кредитні картки для дітей.

Особливості кредиток для дітей

На перший погляд може здатися, що це надмірність. Однак, якщо замислитися, то всім батькам буде очевидно перевагу пластикової карти над грошима готівкою. По-перше, дитина не зможе втратити їх, а в разі крадіжки карту завжди можна заблокувати. А, по-друге, послуга інтернет-банкінгу дозволить мамам і татам відстежувати всі витрати дитини і привчати його до правильного управління особистими фінансами. По-третє, ви завжди будете впевнені в тому, що малюк не залишиться без грошей в непередбаченій ситуації.

Способи отримання пластикової карти для дитини:

Для школярів з 6 до 14 років можна відкрити тільки додаткову картку до кредитній карті кожного з батьків.
З 14 років дитина може не тільки отримати додаткову кредитну карту від карти батьків, але і в присутності батька завести для себе окрему дебетову карту.
Завести готельну кредитну карту за російським законодавством можна лише з 18 років, а деякі банки готові кредитувати лише позичальників старше 21.
Як оформити кредитну карту дитині?

Для того, щоб ваше чадо отримало онлайн кредитку, необхідно звернутися до відділення обраного банку. При цьому особиста присутність малюка необов’язково. Додаткова кредитна карта повинна бути прив’язана до кредитного рахунку батька. Але якщо ви ще не укладали договір на кредитну карту, то зробити це можна одночасно. Тобто банк спочатку схвалить вашу заяву, а тому випустить і додаткову карту.

Пластикова картка дитині. Деякі кредитори готові оформляти кілька додаткових карт, найчастіше – до трьох. Тобто якщо у вашій сімей кілька дітей, то всі вони можуть отримати свої карти. Батько може встановити менший кредитний ліміт, ніж встановлений на його основний карті. Таким чином, можна обмежити витрати дитини на конкретну суму на тиждень або місяць. При необхідності є можливість отримувати смс-повідомлення на номер батька про витрати дитини.

Необхідні документи на відкриття додаткової кредитної картки:

Заява від основного власника;
Копія свідоцтва про народження дитини до 14 років або паспорт (після 14 років).
Важливо пам’ятати, що згідно з Цивільним кодексом України діти з 6 до 14 років можуть вчиняти в магазинах лише недорогі покупки. Всі інші угоди повинні відбуватися безпосередньо батьками. Починаючи з 14 років дитина може самостійно здійснювати і більш великі покупки, а також відкрити особистий банківський рахунок і отримати дебетову онлайн карту.

Скільки можна взяти онлайн кредитів?

Онлайн кредити за sms: у чому їх плюси?

Чи можна оформити онлайн кредитну карту для дітей? reviewed by on Березень 20, 2015 rated 4.4 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>