Якщо у будь-якого держателя класичної карти запитати, чи важливий для нього її статус, швидше за все, він відповість негативно. І це цілком логічно, адже нічого іншого не можна чекати від людини, що зупинився на стандартному варіанті. Та й сама статусна річ не буває занадто доступною, інакше вона втрачає свою цінність. Крім інших, до «картам для обраних» відносяться чорні карти – Black Card.

Бізнесмен з кредіткойНа якому щаблі стоять чорні кредитні картки? Як говорить Альфа-Банк, його карта Black Edition вище карт Platinum (в лінійці MasterCard), але нижче World Signia. А ось Ощадбанк своїм клієнтам повідомляє, що з його карткових продуктів Black American Express – це вища ступінь банківських карт.

Чорні карти: найкраще для кращих

Далеко не кожен клієнт знає про існування привілейованих карт, так само як і не всі банки включають їх у свою продуктову лінійку. У число кредитних організацій, які можуть випустити Black Card, крім уже названих Ощадбанку і Альфа-Банку, входять Райффайзенбанк.

Держателям карток надаються умови обслуговування статусом вище, причому як з боку платіжної системи, так і з боку банку. Наприклад, Альфа-Банк своїм клієнтам дає додаткові привілеї під час поїздок по Україні та за кордоном, зокрема, маючи чорну карту, можна отримати запрошення на закритий захід. А Райффайзенбанк організовує безперешкодний вхід авіапасажира в зали бізнес і першого класу, незалежно від типу квитка.

Visa Black Card: суцільні привілеї

Visa Black Card – особливий тип привілейованої карти, показник не тільки статусу, але й високого рівня достатку її власника. Обслуговування такої кредитки – недешеве задоволення. Звичайно, воно коштує не мільйони, сотні і навіть не тисячі доларів, але, тим не менш, віддавати $ 495 в рік на утримання карти погодяться далеко не все, адже будь-яка інша кредитка обійдеться в рази дешевше. Причому на офіційному сайті Visa Black Card зазначено, що така сума річного обслуговування дійсна тільки для нових клієнтів.

Які привілеї дає чорна карта платіжної системи Visa?

Протягом 24 годин на добу для власників карток доступні послуги консьєржа.
Кожен член клубу автоматично стає учасником ексклюзивної програми лояльності, в рамках якої клієнти можуть повернути 1% від витрачених коштів назад на карту або за рахунок бонусів придбати авіаквиток будь-якої авіакомпанії, без будь-яких обмежень.
Клієнти можуть безперешкодно відвідувати більше 350 VIP-залів в різних аеропортах світу; всього в 200 містах.
При затримці рейсу більше ніж на 12 годин власникам карт відшкодовуються всі витрати в межах $ 300 за один квиток.
Для членів клубу діє різні програми страхування. Сума виплат при настанні страхового випадку може досягати $ 250 000.
Крім того, власники чорної статусної кредитки захищені від несанкціонованого використання коштів з їх карти. Вступити в клуб можуть не все: діє політика обмеженого членства. Тому й Visa Black Card доступна не для кожного. При відкритті картки протягом 15 місяців кожен новий власник може конвертувати існуючий баланс за низьким курсом.

Щоб придбати преміальний авіаквиток вартістю від $ 500 учаснику ексклюзивної програми лояльності необхідно накопичити 25 000 бонусів. До речі, це ще не все. Visa Black Card – не просто пластикова карта, вона зроблена за особливою технологією із застосуванням вуглецю.

А що з кредитом?

Оскільки чорна карта передбачає VIP-статус клієнта, то і максимальний розмір кредитного ліміту по ній навіть для нових клієнтів виявиться значно вище, ніж можна отримати при оформленні класичної кредитки. Так, Райффайзенбанк обіцяє виділити по карті аж до 1 млн руб., А величина процентної ставки при цьому буде складати всього 19,5% – це нижче, ніж у середньому по ринку.

Ощадбанк розмір кредитного ліміту (та й ставку теж) для власників Black American Express не називає, проте повідомляє, що він буде «особливий».

Банк  власникам карт Black Diamond особливо шикувати не дає: овердрафт можливий тільки до $ 5000, що в перекладі на рублі не так вже й багато.

А ось Альфа-Банк і зовсім не надає по картах Visa Platinum Black / MasterCard Black Edition ніякого кредиту, вони можуть бути тільки дебетовими.

Також рекомендуемое статї по темі:

Кредитка як спосіб дотягнути до зарплати

Кредитка в подарунок: дарованому коневі в зуби не дивляться?


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *