Банківські кредитні картки онлайн

Банківські кредитні картки є популярним продуктом на російському ринку. В даний час все більшу кількість жителів нашої країни використовують даний інструмент для оплати товарів і послуг, а також для зняття готівкових коштів.

Даний вид пластикових карт має безліч переваг при використанні. Перш за все, наявність банківської кредитної карти дозволяє в будь-який момент розплатитися за покупку, а потім повернути кошти протягом певного періоду часу, не оплачуючи відсотки при використанні. Крім того, багато банків, у співпраці з торговельними організаціями, надають різні види знижок при використанні банківських карт в певних торгових мережах або використанні певних послуг, наприклад, польотів на літаках в різні країни світу.

Залежно від виду банківських кредитних карт, клієнтові може бути наданий різний рівень обслуговування. Деякі банки випускають дорогі кредитні картки для VIP-персон, які можуть користуватися, наприклад, послугами персонального менеджера або мати високий кредитний ліміт при купівлі товарів або послуг. Нерідко даний вид кредитних карт підтверджує високий статус власника, тому багато заможні люди, які не мають фінансових труднощів, прагнуть оформити даний вид кредиток.

Більшість людей прагне оформити недорогі банківські кредитні карти, що мають обмежені обсяг послуг. Як правило, за допомогою більшості кредитних карт можна оплачувати товари і послуги в магазинах, а також на різних сайтах в мережі інтернет. Вартість річного обслуговування банківської кредитної картки може становити кілька сотень гривень, тому даний інструмент доступний більшій частині населення нашої країни.

Знайти інформацію про різні види банківських кредитних карт, пропонованих різними організаціями, можна на спеціалізованих сайтах в мережі інтернет, наприклад, на creditka.kiev.ua. На даному порталі представлена ​​докладна інформація про різні види кредитів, що надаються різними російськими банками.

Крім пластикових карт, на українському ринку великою популярністю користуються віртуальні картки. Даний інструмент являє собою ідентифікаційний номер рахунку, на який ви можете перевести деяку суму грошей, яка потім може бути витрачена при оплаті товарів або послуг в мережі інтернет. Даний спосіб оплати дозволяє захиститися від шахраїв, які нерідко відстежують і крадуть номери банківських карт у різних клієнтів.

Також рекомендуемое статї по темі:

Погана кредитна історія, але потрібен кредит

Як збільшити ліміт кредитної карти 

Банківські кредитні картки онлайн reviewed by on Березень 19, 2015 rated 4.6 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>