Автокредит в салоні: особливості отримання кредиту на купівлю автомобіля в салоні.

Автокредит в салоні: особливості отримання кредиту на купівлю автомобіля в салоні. Автокредитування в автосалоні являє собою дуже швидкий шлях покупки транспортного засобу в кредит. З метою отримання позики від клієнта знадобиться:

• подача заяви,
• заповнення виданої анкети,
• водійське посвідчення
• паспорт громадянина України.

Необхідно відзначити, що реєстрація позичальника в обов’язковому порядку повинна бути місцевою, безпосередньо в регіоні розміщення салону, який займається реалізацією автомобілів. Терміни договору по кредиту, як правило, не більше п’яти років, при цьому, початковий внесок становить від п’ятнадцяти відсотків від загальної вартості автомобіля. За швидкість оформлення доведеться також переплачувати. На відміну від класичних видом кредитування, ставка річна за таким кредитом буде збільшена від одного до трьох відсотків. Автокредит в автосалонах – це одна з найбільш затребуваних, а також актуальних послуг серед великої кількості потенційних автомобільних власників. Вся справа полягає в тому, що саме вона надає можливість з мінімальними тимчасовими, а також фінансовими витратами придбати будь-яку вподобану машину. Наявність дуже широкого вибору транспортних засобів самих різних марок, надає можливість кожному покупцеві взяти в кредит саме той автомобіль, який буде повністю відповідати всім заявленим вимогам, а також і характеристикам. Завжди необхідно розуміти те, що автомобільні салони не видають самостійно кредити на придбання транспортних засобів.

Згідно з чинним законодавством, кредитуванням займатися мають право виключно банківські структури. Саме банки на правах партнерів присутні в автомобільних магазинах. Подібна співпраця є взаємовигідною: оскільки банк отримує нових клієнтів, а продавець автомашин – чудову можливість швидкого продажу товару. Дві структури дуже ретельно підходять до укладення угод, а це гарантує їхнім клієнтам надання послуг на високому рівні. Подібне спільне співробітництво має, як плюси, так мінуси для потенційного покупця автомобіля. З одного боку, набуваючи автомашину в салоні, немає необхідності витрачати час на походи по банках, так як можна отримати вигідні умови кредитування, збирати меншу кількість документів і в кінцевому підсумку швидко оформити покупку авто в одному місці – в автосалоні.

З іншого боку, у покупця різко скорочується вибір пропозицій по кредиту – коло партнерів автосалону завжди невеликий. Все це може призвести до того, що з’явитися необхідність вибирати між дорогим, а також дуже дорогим автокредитом. Крім того, гроші не можна буде отримати без оформлення поліса страховки КАСКО – за це доведеться викласти ще 7-10 відсотків від вартості автомашини. Якщо у вас немає бажання виплачувати за страховку, тоді можна підібрати відповідний кредит, тим не менш, він буде на кілька відсотків дорожче простого. У разі самостійного пошуку позичальником банківських пропозицій, можна відшукати найбільш вигідні умови кредитування. Фахівці радять в першу чергу звертати увагу на повну вартість автокредиту (процентну ставку річну разом з усіма платежами додатковими), суму позики й розмір початкового платежу, а також вимога про поручителів. Кожен автосалон висуває свої певні вимоги до позичальників, тому пакет необхідної документації може відрізнятися, але, в принципі, істотних відмінностей не спостерігається. Іноді позичальника просять надати копію свідоцтва про шлюб.

Також рекомендуемое статї по темі:

Автокредит. Купівля автомобіля в кредит: на що слід звернути увагу.

Автокредит пенсіонерам: особливості надання автокредиту особам пенсійного віку.

Автокредит в салоні: особливості отримання кредиту на купівлю автомобіля в салоні. reviewed by on Березень 13, 2015 rated 4.7 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>