Автокредит buy back. Особливості автокредитування за програмою buy ​​back.

Серед великої різноманітності партнерських автомобільних кредитів, які в даний час пропонуються вітчизняними банківськими структурами (регіональними та федерального значення) і автосалонами, важливе місце займають кредитні позики із зворотним викупом, які називаються «buy back». Нижче, в даній статті, ми постараємося розглянути і розібратися з особливостями погашення подібних автопозик, а також виявити приховані недоліки настільки популярних сьогодні програм buy back.

Варто відзначити, що головна особливість автокредиту за програмою buy ​​back полягає в можливості погашення позичальником не всієї суми кредитної позики, а тільки лише її частини – 55-80 відсотків (без урахування первинного платежу). Погашення залишилися 20-45 відсотків боргу за програмою buy ​​back переноситься на самий кінець терміну кредитування, а от відсотки на таку суму нараховуються, а також виплачуються клієнтом кожен місяць. По завершенню терміну автокредиту buy back клієнт виплачує тільки залишок заборгованості або продає автомобіль дилеру.

Іноді позичальник може продовжити погашення грошової позики на кілька років (залежно від залишку заборгованості непогашеної) або продати автомобіль не дилеру, а будь-якому іншому покупцеві – така можливість ще заздалегідь обумовлюється в умовах договору кредитного. Викуповуючи у позичальника автомобіль, дилер перераховує кошти на рахунок клієнта, який відкритий банком-кредитором. Різницю, яка залишається після оплати залишку кредитної позики buy back, банк може або зараховує на рахунок клієнта або направляє за бажанням останнього, безпосередньо, на оплату початкового платежу по новому кредиту на машину. По кредитній позикою buy-back платежі щомісячні, як правило, нижче, ніж по простому кредиту, але кінцева переплата по автопозиках разом з викупом практично завжди дещо вищий.

Крім того, кредитна програма buy back, зазвичай, оформляється за найбільш високою процентною ставкою, ніж простий автокредит, так наприклад, у відділеннях Райффайзенбанку громадянин України може отримати класичний автомобільний займ, ставка за яким на 0,5 пунктів буде нижче, ніж за позикою з викупом зворотним. Крім цього, за умовами партнерських позик за програмою buy ​​back, кредитне транспортний засіб повинен обслуговуватися тільки в сервіс-центрах дилера-продавця. Перед викупом автомобіля представники салону, як правило, вимагають у позичальника документи про проходження техогляду обов’язкового. Дилер також може відмовитися від викупу транспортного засобу, яке постраждало внаслідок ДТП, за вартістю, передбаченою умовами договору попереднього купівлі-продажу.

Тобто, по своїй суті, автокредит за програмою buy ​​back цікавий може бути тільки тим позичальникам, які планують по завершенню його терміну оформити грошову позику на іншу модель автомашини, іншим клієнтам рекомендується звернути свою увагу на класичні автомобільні кредити. Треба мати на увазі, що страхування в кредитну суму не входить. Відсотки по кредиту buy back нараховуються на всю вартість заборгованості разом з урахуванням відкладеного платежу. Так як частина основного боргу погашається самим останнім платежем наприкінці строку кредитування, але відсотки на неї нараховуються протягом усього терміну кредитування, у позичальника виходить істотна переплата за таким кредитом. Дана схема автокредитування зручна для тих, у кого в планах міняти свій транспортний засіб кожні два-три роки.

Також рекомендуемое статї по темі:

Автокредит в салоні: особливості отримання кредиту на купівлю автомобіля в салоні.

Автокредит. Купівля автомобіля в кредит: на що слід звернути увагу.

 

Автокредит buy back. Особливості автокредитування за програмою buy ​​back. reviewed by on Березень 13, 2015 rated 4.4 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>