Агентами пенсійного фонду залишаться 63 банку

Pens

44 банку продовжили договору до 1 січня 2015, а 19 – до 1 липня 2014 року.

Пенсійний фонд продовжив до 1 січня 2015 року термін дії договорів з 44 банками про виплату пенсій та грошової допомоги. Про це йдеться в повідомленні ПФ.

“Розглянувши конкурсні пропозиції, комісія з відбору банків, в яких за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки для виплати пенсій та грошової допомоги, вирішила продовжити до 1 січня 2015 року термін дії договорів з такими уповноваженими банками”, – наголошується в повідомленні.

У число даних 44 банків входять: Укрбізнесбанк , Марфін Банк , “ Камбіо ”, БТА Банк ,Укргазпромбанк , “Львів”, Укргазбанк , Перший інвестиційний банк , “Демарк”, Universal Bank , Volksbank , Приватбанк , Райффайзен Банк Аваль , Укрексімбанк , Укрсоцбанк ,Ощадбанк , Полікомбанк , “Кліринговий дім”, Експрес-банк , ВТБ Банк , Укрсиббанк , “Креді Агріколь Банк ”, Інвестбанк , “Меркурій”, Мегабанк , Експобанк , Полтава-банк ,Український професійний банк , “Золоті Ворота”, Укркомунбанк , “Морський”, ” Старокиївський “, Чорноморський банк розвитку та реконструкції, Мотор-банк ,ПроКредит Банк , “Грант”, Банк Перший , “Надра”.

Крім того, ПФ продовжив до 1 липня 2014 термін дії договорів з 19 банками про виплату пенсій та грошової допомоги.

У число таких 19 банків входять: ТАСкомбанк , БМ Банк , “Український фінансовий світ”, Фінбанк , “Київ”, Піреус Банк МКБ, Правекс-банк , ПІБ, “Форум”, ПроФін Банк ,Кредобанк , “ Кредит-Дніпро ”,” Укоопспілка “, Промфінбанк, Оновлений комерційний сучасний інфраструктурний банк, Акордбанк , Європейський промисловий банк, “Фамільний”, “Глобус”. 
Таке рішення конкурсна комісія ПФ ухвалила 19 грудня.

Нагадаємо, в листопаді Пенсійний фонд оголосив конкурс з відбору банків, через які здійснюватиметься виплата пенсій та грошової допомоги за згодою одержувачів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  • Home
  • Новини
  • Агентами пенсійного фонду залишаться 63 банку